به گزارش روابط " /> به گزارش روابط " /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی با مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان
بازدید : 12 30 ارديبهشت 1399 ساعت 14:17 شماره :72712

دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی با مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان شمالی ، در مورخه 30 اردیبهشت 99 مهندس حسن وحید مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی به همراه حجت الاسلام  ابراهیم یاری نماینده ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی با حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین مومن مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی  استان دیدار کردند.

 

 مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با حضور در دفتر حجت الاسلام  مومن انتصاب وی را به سمت مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان تبریک گفتند .

 

مهندس وحید با یادآوری این نکته که حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی استان از سال 1390 کار خود را شروع نموده و حجت الاسلام یاری در این سمت خوشبختانه دارای ویژگیهایی بارز است که مهمترین آن روابط بسیار خوب با همکاران می باشد 

در ادامه ، مهندس وحید گزارشی از اقدامات این اداره کل در سطح استان خراسان شمالی را ارائه نمود و ابراز امیدواری کردند با کمک یکدیگر بتوانیم برای منابع طبیعی استان قدم های موثری برداریم

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی استان نیز ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام  مومن به سمت  مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی گفت:

 از اقدامات موثر حوزه نمایندگی ولی فقیه استان اداره کل  منابع طبیعی  و آبخیزداری خراسان شمالی در راستای حفاظت از انفال و منابع طبیعی ، ایجاد گروه سفیران انفال متشکل از روحانیون سرباز و غیرشاغل و اعزام ایشان به مناطق هدف جهت تبیین و تشریح اهمیت حفاظت از منابع طبیعی می باشد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین مومن ضمن تقدیر از این اقدامات گفت: وظیفه ما در رابطه با حفظ منابع طبیعی فرهنگ‌سازی است و تا زمانی که فرهنگ سازی نکنیم به مانند این است که کاری را انجام نداده ایم.

حجت الاسلام و المسلمین  مومن درادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: نهال کاری یک حرکت ماندگار است و خراسان شمالی بایستی در این امر پیشگام باشد. وی به کاشت هر ساله درخت مثمر توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود : این عمل ایشان ، بایستی الگویی برای همه ما باشد.

 ایشان در پایان افزودند : از آنجا که سازمان جهاد کشاورزی  سازمانی گسترده است و با عموم مردم  سرو کار دارد اعتقاد داریم سازمان باید بگونه ای منظم و هدفمند عمل نماید و وظیفه خود می دانیم از تمامی مجموعه های مرتبط بنحوی شایسته حمایت کرده و در جهت رفع چالش ها و مشکلات بکوشیم .

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :