پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - «حاج آقای محمدیان امام جمعه شهرستان اسفراین از اقدامات پروژه تعمیم ترسیب کربن بازدید نمود»
بازدید : 19 19 بهمن 1398 ساعت 14:22 شماره :69496

«حاج آقای محمدیان امام جمعه شهرستان اسفراین از اقدامات پروژه تعمیم ترسیب کربن بازدید نمود»

«حاج آقای محمدیان امام جمعه شهرستان اسفراین از اقدامات پروژه تعمیم ترسیب کربن بازدید نمود»

 حاج آقای محمدیان امام جمعه شهرستان اسفراین به همراه هیأت و حاج آقای یاری نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از اقدامات پروژه تعمیم ترسیب کربن بازدید نمودند.

در این بازدید از اقدامات پروژه تعمیم ترسیب کربن شهرستان اسفراین از جمله؛ بازدید از کارگاه خیاطی در روستاهای کلاته سنجر و گراتی، بازدید از تولید نهال های گلدانی مورد استفاده برای پروژه های بیابان زدایی و واحد پرورش مرغ تخم گذار در روستای کلاته سنجر، آبگرمکن های خورشیدی نصب شده، تنورهای گازی توزیع شده و احیاء چاه مالداری با استفاده از انرژی خورشیدی به منظور ترویج فرهنگ استفاده از انرژی ها نو و پروژه نهالکاری اجرا شده با مشارکت جوامع در روستای چهل دختران دیدن شد.  

در ضمن عملکرد پروژه تعمیم ترسیب کربن در شهرستان های اسفراین، جاجرم و گرمه توسط مهندس یزدانی مدیر اجرایی پروژه ارائه داده شد.

در پایان بازدید حاج آقای محمدیان از اقدامات پروژه به ویژه در زمینه جلب مشارکت جوامع محلی در اجرای پروژه، حفظ و احیای منابع طبیعی و توسعه پایدار روستا، جلوگیری از مهاجرت روستاییان و حتی مهاجرت معکوس و اشتغال های ایجاد شده تشکر و قدردانی نمودند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :